تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس شکوه

3
847
shokouh ielts

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون شکوه (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “شکوه” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

ارسال دیدگاه جدید

3 دیدگاه ثبت شده "تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس شکوه"

اطلاع رسانی
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوستانی که ۷ ژانویه شکوه امتحان دادن ، آیا نمره اتون رو دریافت کردین ؟ من خودم از سایت ieltsessentials دیدم ولی هرچی به موسسه زنگ میزنم برای دریافت کارنامه ام یا دریافت نمره ام هیچ کسی جواب نمیده در حالی که روز آزمون گفتن یه لینکی برای دریافت نمره اتون واستون ایمیل می کنیم .

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

امروز پنجشنبه است.من شنبه آزمون دارم, هنوز بهم ایمیل نزدن که آدرسش کجاست و ساعت چند اسپیکینگ!
تلفنی هم پرسیدم بهم نگفتن. گفتن بهتون ایمیل می زنیم. باید بیام اینجا از دوستانی که قبلا امتحان دادن بپرسم.
این چیزهاشون خوب نیست. حتی تو سایتشونم آدرس محل برگزاری آزمون و نگذاشتن

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

من ثبت نام کردم. با اینکه هیچی از موسسه نمی دونم

wpDiscuz