تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس پروشات proshot

53
6120
proshot-پروشات
proshot-پروشات

proshot- یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون پروشات proshot (این صفحهپرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون آیلتس پروشات proshot تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پیش از اشتراک نظرات خود در خصوص مرکز پروشات proshot لطفاً موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • نظرات خود را با ادله بیان نمایید. نظراتی که صرفاً حاوی محتوایی نظیر خوب بودن یا بد بودن مراکز باشند منتشر نمیگردند چرا که جنبه آموزشی نداشته و مفید فایده سایر داوطلبان قرار نخواهد گرفت.
 • از توهین کردن به مراکز خودداری نمایید. انتقادهای شما در خصوص مرکز پروشات proshot منتشر میگردد اما توهین ها هرگز!
 • تجربه خود در خصوص ممتحنین پروشات proshot را در صفحه مجزایی که برای همین منظور اختصاص یافته درج کنید.
 • سؤالات خود در خصوص روند اعتراض به نتایج آزمون مرکز پروشات proshot را در این صفحه درج کنید.
 • تجارب دیگر داوطلبان در خصوص سایر مراکز برگزاری آزمون آیلتس را میتوانید در این صفحه مطالعه نمایید.
 • بررسی تخصصی مرکز آزمون آیلتس پروشات Proshot را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.
 • آفرینش هیچ گونه دخل و تصرفی در نشر کامنتهای ارسالی ندارد و نظر کلیه داوطلبان را در خصوص انتقادات نسبت به سایر مراکز برگزاری آزمون آیلتس محترم میشمارد. لذا کلیه نظراتی که حاوی الفاظ توهین آمیز و غیر اخلاقی نباشند در این بخش منتشر میگردد. بدیهی است، انتشار کامنتهای ارسالی به معنای تأیید محتوای آن توسط خانه آیلتس آفرینش نمی باشد.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

53 دیدگاه ها

 1. ا سلام.
  من آزمون ۲ نوامبر ۲۰۱۷ با “#پروشات” آزمون دادم.

  خیلی وسواس داشتم که با یه سنتر خوب امتحان بدم و خیلی تحقیق کردم و نهایتا به بررسی تخصصی آفرینش اعتماد کردم و به جای “ایرسافام” ، “پروشات” رو انتخاب کردم. توی همه ی بخش ها “پروشات” امتیاز بسیار بالاتری از “#ایرسافام” داشت و هر چند چون من با ایرسافام آزمون ندادم نمیتونم در مورد این سنتر نظر بدم.
  تقریبا همه جزییات همونطور که تو بررسی تخصصی پروشات، تو همین سایت نوشته شده بود، بود. پیشنهاد میدم حتما اون پست رو بخونید:

  https://afarinesh.org/پروشات

  پرسنل و #اگزمینر ها واقعا خوش برخوردن و همه تلاششون برا کاهش استرس آزمون دهنده ها رو میکنن و با حوصله توضیح میدن (چه حضوری، چه تلفنی، چه ایمیلی)
  بخش “لیسنینگ” به شدت با کیفیته و به طور همزمان از هدفون و بلندگوی سالن پخش میشه

  در بخش “ریدینگ” و “رایتینگ” زمان به طور معکوس روی صفحه نمایشگر بزرگ نشون داده میشه و دو سه بار زمان بافیمونده رو اعلام میکنن تو سالن. نگران اینکه اجازه نمیدن ساعت با خودتون داشته باشین، نباشین.

  بخش “اسپیکینگ” معمولا سه چهار روز قبل از آزمون کتبی برگزار میشه و با تماس و اس ام اس و تلگرام و ایمیل، تاریخی که میشه روز و تاریخ امتحان رو انتخاب کرد اطلاع رسانی میشه.

  ظاهرا اگزمینرهای “اسپیکینگ” وابسته به سنتر خاصی نیستن و به طور دوره ای عوض میشن. و ظاهرا به جز “اسپیکینگ” بقیه اسکیل ها تو استرالیا بررسی میشن و نمره داده میشن. فقط تا میتونید جدی بگیرید و وقت بذارید برا کار کردن رو معلومات و البتههه مهارت آزمون آیلتس که خیلی مهمه.

  برا دوستان کنجکاو هم عرض کنم که نمرات من:

  لیسنینگ ۸ / ریدینگ ۷٫۵ / رایتینگ ۷ / اسپیکینگ ۷٫۵ / اورال ۷٫۵
  شد که من به اسپیکینگ و رایتینگ اعتراض دادم و منتظر جواب هستم. هزینه اعتراض هم نزدیک ۶۰۰٫۰۰۰ تومن! ولی اگه حتی یکی از اسکیل ها نمره تغییر کنه، هزینه رو برمیگردونن، و ظاهرا اعتراض ها هم تو استرالیا، هند یا کانادا بررسی میشن. با یکبار پرداخت هزینه میتونین به ۱ یا هر ۴ بخش اعتراض بدین.

  امیدوارم موفق باشید و با یک بار آزمون، نمره ای که میخوایید رو بگیرید.

 2. سلام من شنبه توی #آیلتس_تهران آزمون دادم و اسپیکینگم بعد از امتحان کتبی بود.

  بخش #لیسنینگ سخت بود مخصوصا سکشن ۲ و ۳ هردوتاشون مالتیپل چویس با گزینه های طولانی و مچینگ بودن ، سکشن ۲ از ۳ سختر بود. نمی دونم چرا نوع دوتا بخش مثل هم بود. موضوعشون هم شبیه بود بخش ۲ یه آقایی به یه خانومی راجع به نمایش ها برنامه های اون روز اطلاعات میداد و بخش ۳ باز یه خانوم و آقا راجع به یه کتاب که هم میوزیکال و هم نمایش داشت بحث می کردن.

  #ریدینگ خوب بود. دقیقا موضوعاتش یادم نیست ولی ۱۵ دیقه وقت اضافه آوردم و تونستم دوباره مرور کنم.

  #رایتینگ هم تسک یک:
  کامپیوترتون خراب شده ، یه نامه به مدیر بنویسید و بگید مشکل چیه، چرا کار کردن رو براتون سخت کرده، می خواهید براتون چیکار کنه.

  تسک دو:
  بعضی ها می گن نوع تربیت خانوادگی باعث می شه افراد در بزرگسالی ادمای موفقی باشن. موافقید یا مخالف.
  اسپیکینگ هم با خانم ماندانا رشیدی، اگر اشتباه نکنم، بود که تو پروشات هم اگزمینر هستن.

  برخوردشون معمولی بود و یه راست رفت سر اصل مطلب ولی سعی می کرد سوالات رو واضح بپرسه.

  پارت اول درمورد شهر محل زندگی که کجا زندگی میکنی؟ چرا دوستش داری؟ از کی اونجا بودی؟ بعد نحوه رفت و آمدم به سرکار بود که من گفتم کار نمی کنم و اگه برم با ماشین خودم می رم. پرسید چرا؟ بعدش درباره بارون پرسید که تو شهرت بارون زیاد می باره ؟ بارون رو دوست داری؟ آیا تاثیر داره رو افراد؟ تاحالا زیر بارون بدون چتر بودی؟

  پارت دوم: یکی از قوانین مدرسه ات که باهش مخالفی یا موافق. چیه؟ چرا؟ …
  بعد پرسید هنوزم هست این قانون یا نه؟

  پارت سوم:
  چرا مدرسه ها قانون می ذارن؟
  از کجا باید پی ببرن که چه قانونی باید بذارن؟ و چندتا سوال دیگه راجع به رولز.
  بعدش هم از یونیفورم پرسید مثل با یونیفورم پوشیدن موافقین ؟
  چرا باید یونیفورم بپوشن؟

  محل برگزاری هم توی تالار یاس روبه روی مترو شهید بهشتی بود. کارکنان خوش برخورد بودن ولی لابی کوچیکی داشت و همه تو سرما سرپا بودن و یه چندتا لیوان چای و خرما گذاشته بودن، صندلیهاش مثل مبلای اتاق انتظار، کوتاه بود و جلوش یه میز گذاشته بودن که راحت نبود باید همش میشستیم لبه صندلی تا دستمون به برگه ها برسه، باز خدا رو شکر ازین صندلی یه طرف میزدار ها نبود.

  در مقایسه با #پروشات که تو هتل لاله است و فضای بزرگتری هم برای همراهان هم داوطلبین داره، کفش کلا موکت شده که خیلی آروم و گرم می کنه فضا رو، میز و صندلیش استاندارد هستش. پذیرایی خوبی هم داره به هم راه یه شاخه گل در پایان ازمون، می شه گفت ضعیف بود.

  درضمن گفته بودن ساعت ۷:۳۰ اونجا باشیم درحالی که امتحان ۹ به بعد شروع شد!
  محل #اسپیکینگ هم تو دفتر خودشون بود طبقه بالای رستوران شانذیز و شاطر عباس پارک وی. هرکی زودتر می رسید خانوم منشی راش نمی دادن تو لابی می گفتن جا نیست درحالی که دو سه نفر بیشتر تو نبودن و می تونستن چندتا صندلی بیشتر بذارن، باز ما نشستیم تو خیابون و راه پله های کثیف… اتاق ها هم کلاس بود که یه سمتش پر نیمکت و وسطشم میز گذاشته بودن برای مصاحبه و صدا کاملا از بیرون شنیده می شد.

  دفتر #پروشات سالن انتظار خوبی داره مبل و روی میز وسایل پذیرایی و اتاق ها کاملا دنج و آکوستیک هستند که مخصوص مصاحبه طراحی شدن.

  با آرزوی موفقیت برای همه

 3. سلام وقتتون بخیر. من امروز صبح آزمون #اسپیکینگ داشتم تو موسسه #پروشات

  برخورد پرسنل واقعا خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نبود. برخورد اگزمینر هم عالی بود.

  پارت یک در مورد کارم سوال پرسید واینکه در آینده هم قصد ادامشو دارم یا نه، در ادامه درمورد میوه هاسوال پرسیدن، واینکه بیشتر ایمیل میزنی یا تماس تلفنی و در آینده کدومو انجام میدی.

  پارت دوم درمورد یه محصول کشاورزی یا یه میوه یا یه گیاه که تو کشور تولید میشه بود.

  و پارت سوم اینکه چرا مردم برای خودشون درخت میوه میکارن، فک میکنی در آینده هم ادامه میدن یا نه، و آخر هم در مورد محیط زیست واقداماتی که باید برای حفظش انجام بدیم سوال پرسیدن

 4. با سلام.
  من آزمون ۲ نوامبر ۲۰۱۷ با “پروشات” آزمون دادم.
  خیلی وسواس داشتم که با یه سنتر خوب امتحان بدم و خیلی تحقیق کردم و نهایتا به بررسی تخصصی آفرینش اعتماد کردم و به جای “ایرسافام” ، “پروشات” رو انتخاب کردم. توی همه ی بخش ها “پروشات” امتیاز بسیار بالاتری از “ایرسافام” داشت و هر چند چون من با ایرسافام آزمون ندادم نمیتونم در مورد این سنتر نظر بدم.
  تقریبا همه جزییات همونطور که تو بررسی تخصصی پروشات، تو همین سایت نوشته شده بود، بود. پیشنهاد میدم حتما اون پست رو بخونید.
  https://afarinesh.org/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B4%D8%A7%D8%AA/

  پرسنل و اگزمینرها واقعا خوش برخوردن و همه تلاششون برا کاهش استرس آزمون دهنده ها رو میکنن و با حوصله توضیح میدن(چه حضوری، چه تلفنی، چه ایمیلی)
  بخش “لیسنینگ” به شدت با کیفیته و به طور همزمان از هدفون و بلندگوی سالن پخش میشه
  در بخش “ریدینگ” و “رایتینگ” زمان به طور معکوس روی صفحه نمایشگر بزرگ نشون داده میشه و دو سه بار زمان بافیمونده رو اعلام میکنن تو سالن. نگران اینکه اجازه نمیدن ساعت با خودتون داشته باشین، نباشین.
  بخش “اسپیکینگ” معمولا سه چهار روز قبل از آزمون کتبی برگزار میشه و با تماس و اس ام اس و تلگرام و ایمیل، تاریخی که میشه روز و تاریخ امتحان رو انتخاب کرد اطلاع رسانی میشه.
  ظاهرا اگزمینرهای “اسپیکینگ” وابسته به سنتر خاصی نیستن و به طور دوره ای عوض میشن. و ظاهرا به جز “اسپیکینگ” بقیه اسکیل ها تو استرالیا بررسی میشن و نمره داده میشن.
  فقط تا میتونید جدی بگیرید و وقت بذارید برا کار کردن رو معلومات و البتههه مهارت آزمون آیلتس که خیلی مهمه.

  برا دوستان کنجکاو هم عرض کنم که نمرات من:
  لیسنینگ ۸ / ریدینگ ۷٫۵ / رایتینگ ۷ / اسپیکینگ ۷٫۵ / اورال ۷٫۵
  شد که من به اسپیکینگ و رایتینگ اعتراض دادم و منتظر جواب هستم. هزینه اعتراض هم نزدیک ۶۰۰٫۰۰۰ تومن! ولی اگه حتی یکی از اسکیل ها نمره تغییر کنه، هزینه رو برمیگردونن، و ظاهرا اعتراض ها هم تو استرالیا، هند یا کانادا بررسی میشن. با یکبار پرداخت هزینه میتونین به ۱ یا هر ۴ بخش اعتراض بدین.

  امیدوارم موفق باشید و با یک بار آزمون، نمره ای که میخوایید رو بگیرید.

 5. با سلام
  دوستان سر جلسه کتبی تایمر معکوس سنتر پروشات به چه صورت هست؟

  بعضی دوستان میگن هر ۱۰ دقیقه یکبار زمان اعلام میشه.
  بعضی میگن تایمر از ۰ شروع میشه تا به ۶۰ دقیقه برسه.

 6. من ۲۱ سپتامبر امتحان دادم
  همه چی فوق العاده بود…
  امیدوارم همینجوری به کارشون ادامه بدن و موفق باشند تا موسسه هایی مثل … که الان تبدیل به تله پول شدن رو منحل کنن واقعا…

 7. سلام. من واقعا از نحوه برگزاری امتحان در سنتر پروشات راضی بودم. ۹ سپتامبر امتحان دادم. رفتار پرسنل بسیار مودبانه بود و اگزمینر نمره خوبی بهم داد. به همگی پیشنهاد میدم.

 8. با سلام
  پیشنهاد من به دوستانی که مردد هستند در انتخاب سنتر صددرصد پروشات هست، واقعا پرسنل فوق العاده ای دارن هیچ استرسی نیست . من ازمون ۱۸ شهریور رو شرکت کردم و واقعا راضی هستم برخوردشون عالی و اگزمینرهای اسپیکینگ فوق العاده مهربون و خوش برخورد. امیدوارم با این پست کمکی به دوستان کرده باشم
  موفق باشید.

 9. واقعا جا داره از همه دست اندکاران پروشات تشکر کرد واقعا خیلی روان و با حداقل استرس شرایط آزمون رو فراهم میکنن. جدا نمیشه ایرادی ازشون گرفت همه چی رو روال و مرتب انجام شد. من در آزمون ۱۸ شهریور شرکت کردم، امیدوارم با همین کیفیت به کارشون ادامه بدن.

  پاینده و پیروز باشید

 10. سلام
  من ۱۸ شهریور ۹۶ در سنتر پروشات آزمون دادم. واقعا از همه لحاظ عالی بودن . مهمترین نقطه قوتشون پاسخگویی سریع همراه با احترام بود. تیم حرفه ای دارن.
  من سنترهای دیگه هم آزمون داده بودم. اما پروشات واقعا متفاوت بود.

 11. سلام
  من آزمون ۹ اردیبهشت این مرکز را شرکت کردم
  کیفیت سالن برگزاری واقعا عالی بود
  هدفون ها واقعا با کیفیت بود
  رفتار پرسنل بسیار خوب بود
  اما اعلام نتیجه این سنتر ۱۳ روزه اعلام نشد و الان که ۲۲ اردیبهشت است هنوز اعلام نشده
  خود کادر اجرایی هم تماس میگیریم از تاریخ اعلام نتیجه بی خبر هستند
  خلاصه اگر نتیجه را زود میخواهید سنتر دیگری را انتخاب کنید در غیر اینصورت از نظر کیفیت با سنتر دیگری که قبلا امتحان داده بودم اصلا قابل قیاس نیست

 12. سلام من ازمون ١۴ اسفند پروشات رو در هتل لاله شرکت کردم. کیفیت سالن برگزاری آزمون عالی هست. صدا هم به صورت همزمان از هدفون و باند پخش میشه.
  از نظر کیفیت صدا همین و بگم که فوق العادست!
  رفتار پرسنل هم کاملا خوب بود و محترمانه

 13. تجربه امروز آزمون کتبی اصلی IELTS پروشات

  سلام، امروز شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۹ صبح آزمون کتبی ما در مرکز پروشات برگزار شد که تجربه خودم رو با شما دوستان به اشتراک میگذارم.

  محل آزمون:
  آزمون در هتل لاله برگزار شد. و تقریبا رأس ساعت ۹ هم آزمون شروع شد. پیش از آزمون تست صدا انجام شد که هیچ مشکلی هم برای هیچ کس دیده نشد.

  میز و صندلی ها:
  کیفیت میز و صندلی ها خوب و راحت بود و من که دست چپ هستم هیچ مشکلی در طول آزمون نداشتم.

  هدفون:
  هدفونهای پروشات همونطور که قبلاً تو تبلیغاتشون دیده بودم از برند سنهایزر بود و کیفیت فوق العاده ای داشت. واقعاً عالی بود.

  یه اتفاق خوب هم این بود که صدا به صورت همزمان هم از اسپیکرهای نصب شده تو سالن پخش میشد و هم از طریق هدفون. بنابراین هیچ استرسی بابت قطع احتمالی صدای هدفون نداشتیم. که البته در طول آزمون حتی یک لحظه هم هدفون من قطع یا نویزی نشد.

  سالن آزمون:
  فضای سالن آزمون هتل لاله بسیار لوکس، شیک و تمیز هست و کف سالن هم موکت هست. به همین دلیل صدای قدم زدن مراقبین رو اعصاب شما نمیره! سالن تهویه مناسبی داشت. هم قبل و هم بعد از آزمون پذیرایی خوبی انجام شد.
  پارکینگ هتل لاله هم به صورت رایگان در اختیار داوطلبای پروشات بود که البته من نمیدونستم و برای اینکه اسیر جای پارک نشم با تاکسی رفتم.

  تعداد شرکت کنندگان:
  به نظر میومد حدود ١۵٠ نفر تو آزمون حضور داشتند که البته من نشمردم. ضمن اینکه نسبت تعداد شرکت کنندگان با مساحت سالن متناسب بود و فاصله کافی بین میزها بود.

  چک کردن پاسپورت:
  قبل از شروع آزمون پاسپورتها چک شد و در طول آزمون هم ٢ بار پاسپورتها چک شد! که یه کوچولو تمرکز رو بهم میزد که بعدا که من پرسیدم متوجه شدم این چک کردن پاسپورت و مطابقت با چهره وسط آزمون، قانونه!

  تحویل و ترخیص وسایل:
  تحویل وسایل منظم انجام شد اما به علت ازدحام موقع خروج، ترخیص وسایل یه کم طول کشید که میتونست بهتر ازین باشه

  پرسنل پروشات:
  رفتار پرسنل و کادر اجرایی و نحوه راهنمایی ها هم انصافا محترمانه و با متانت بود.

  در کل فضایی کاملاً آروم و مرفه برای آزمون کتبی امروز ایجاد شده بود که حقیقتش من اصلا فکر نمیکردم تا این حد استاندارد باشه!

  و در پایان هم جا داره از اطلاع رسانی، پیگیری و پاسخگویی مسئولین پروشات تشکر کنم که با وجود تمام استرسها، همیشه با آرامش جوابگوی من بودند.

  • میز و صندلی که مال خود پروشات بود و خوب بود. از نظر خود سالن، اندازه اش مناسب بود با سقف بلند و کف موکت (صدای قدم زدن مراقبان شنیده نمیشد و مزاحمت ایجاد نمیکرد)، تهویه هوا هم کاملا مناسب بود.هدفون پروشات عالیه اما اگر کسی با هدفون راحت نیست و بلندگو رو ترجیح میده در جریان باشه که پخش همزمان صدا هم وجود داره

   • سلام دوستان. من امروز آزمون کتبی جمعه ۱۴ اسفند شرکت کردم. خوشبختانه پخش صدا به صورت همزمان هم از طریق هدفون بود و هم اسپیکر. هدفونها هم عالی بود خداییش

 14. سلام. من برای اولین بار در ازمون ایلتس می خواهم شرکت کنم بعد از حساسیت های بالا تو انتخاب مرکز تصمیم گرفتم در این موسسه ثبت نام کنم .برای ازمون ۱۴ اسفند ثبت نام کردم. تا الان که نحوه ی پیگیری و پاسخگویی عالی بود امیدوارم همه چیز به همین خوبی پیش بره.

 15. من تو آزمون ۲۸ بهمن شرکت کردم. همونطور که همه گفتن برخورد پرسنل پروشات عالی و محترمانه است و از این نظر به برطرف کردن استرس خیلی کمک میشه. اگزمینرها هم بسیار خوش برخورد هستند. از نظر امکانات هم هدفونشون خیلی خوب بود. ما speaking رو تو خود آموزشگاه پروشات دادیم، اونجا پذیراییشون عالی بود. اما امتحان کتبی تو هتل لاله برگزار شد. طبق وعده صبحانه و عصرانه سایت پروشات و اینکه گفته بودند ۷:۳۰ باید اونجا باشیم، ما همه گرسنه و بدون صبحانه رفتیم اما جز یه کیک و چایی ساده خبری نبود. عصرانه هم هیچی. از حالا به بعد هم ظاهرا قراره امتحانات تو هتل لاله برگزار شه، پس بهتره رو پذیرایی اونجا حساب نکنید و صبح امتحان حتما خودتون صبحانه بخورید تا واسه امتحان قند کافی به مغزتون برسه. لازم هم نیست ۷:۳۰ اونجا باشید، خودشون تا ساعت ۸ داشتن میز و صندلی میچیدن. همون بین ۸ تا ۸:۳۰ اونجا باشید که استرس هم نگیرید. موفق باشید

 16. این مرکز پشتیبانیش و رفتار پرسنلش فوق العادست. تبریک میگم به پروشات که جدای از پول درآوردن کمی هم بر خلاف مراکز دیگه به داوطلبان نظر کرده!

 17.  دوستان سلام نتایج اولین مرحله موسسات پروشات اعلام شده. لطفا عزیزانی که در این آزمون شرکت کرده اند نظرات خویش را در مورد نحوه برگزاری و نمرات اعلام بفرمایند تا برای ما راهگشا باشد. با سپاس

  •  سلام. من تو آزمون ۲۱ ژانویه پروشات شرکت کردم و امروز نتیجم اومد: Listening: 7 Reading: 6.5 Writing: 7 Speaking: 7 در کل که شخصا من از نتیجم راضی هستم. قبل از آزمون خیلی استرس داشتم که نمرم علی الخصوص تو رایتینگ پایین بشه با توجه به جوی که اخیرا تو همه سنترها درست شده اما خوب خوشبختانه به نظر میاد که این جو الکیه یا شایدم پروشات مرکز بهتری باشه. در کل من پروشات رو به دوستا توصیه میکنم. انصافا گرچه نمره از جای دیگه میاد اما خیلی تاثیر داشتند تو برگزاری خوب و بدون استرس آزمون.

 18.  من برای آزمون ۱۴ اسفند پروشات ثبت نام کردم فعلن که برخوردشون و پاسخگویی و پیگیری شون خوبه من شنیدم بعضی مراکز اصلن جواب تلفن هم نمیدن ولی پروشات خودشون زنگ زدن و کارها رو پیگیری کردن حالا امیدوارم شرایط برگزاری آزمون و نمره ها خوب بشه دوستان بعضی ها میگن نمره دهی خوب یابد و….مگه ممکنه همچین چیزی ؟؟!!مگه تصحیح و نمره دهی اینجا انجام میشه؟ من تصورم اینه که تصحیح و نمره دهی به مرکز آیلتس واگزار میشه

 19.  دوستان در خصوص نمره دادن الکی شایعه پراکنی نکنید همه مراکز یکی هستند بند اسکریپتر مشخصه …پروشاتم چون تازه باز شده یکم سعی میکنند خوش برخورد باشن تا مشتری هاشون زیاد بشه وسلام… به جای مرکز ازمون دنبال قوی کردن خودتون باشید

 20.  دوستان من عصر دین و دانش یکبار آزمون دادم راضی بودم ولی به دلیل ترافیک روز شنبه نمیتونم برم اونجا و میخوام پروشات رو انتخاب کنم میشه لطفا بگید نمره چطور میدن؟ شرایط آزمون خوبه یا نه؟ ممنون

  •  سلام دوستم. به خاطر ترافیک که مرکز آزمون رو عوض نمیکنند! من فعلا اسپیکینگ پروشات رو شرکت کردم. شراسط خیلی منظم و حرفه ای بود. تو یه ساختمون تو سعادت آباد. کاملا سکوت رعایت شده بود. رفتار اگزمینر ها هم کاملا مودبانه بود. فعلا نمرم نیومده که نظری راجع به نمره بدم اما از اونجا که قبلا ایرسافام آزمون دادم در کل شرایط بهتری نسبت به ایرسافام داشت.

 21.  سلام من امروز آزمون Speaking پروشات رو شرکت کردم. انقدر استرس داشتم که اسم اگزمینرم یادم نیست. اما به شدت خوش برخورد بودند. کلا به نظرم میاد که کل کادرشون توجیه شده بودن که رفتار بسیار گرم و محترمانه ای رو با دانشپذیرا داشته باشند. حالا باید نتیجه آزمون بیاد ببینم چه نمره ای بهم میدن.

 22.  من آزمون ۲۷ بهمن پروشات رو ثبت نام کردم. امروز تو پنل آزمون Speaking رو به صورت دلخواه رزرو کردم. فعلا منتظریم ببینیم آزمون speaking چه جوری برگزار میشه. تا الان که پروشات عالی بوده. خصوصا این سیستم انتخاب تایم مصاحبه خیلی به درد من خورد.

 23.  پیگیری و پاسخگویی پروشات عالیه. جا داشت اینجا ازشون تشکر کنم. با وجود این که تو مراحل ثبت نام من خیلی اذیتشون کردم ولی کاملا محترمانه و مسولانه همیشه مشکلات من رو حل کردند.

 24. اینطور که فعلا از ظواهر پیداست، سیستم کاری پروشات با بقیه مراکز فرق داره، ممنون میشم دوستانی که اینجا آزمون میدن توضیحی در خصوص این موسسه بدند

  •  من آزمون ۲۷ بهمن پروشات رو ثبت نام کردم. امروز تو پنل آزمون Speaking رو به صورت دلخواه رزرو کردم. فعلا منتظریم ببینیم آزمون speaking چه جوری برگزار میشه. تا الان که پروشات عالی بوده. خصوصا این سیستم انتخاب تایم مصاحبه خیلی به درد من خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here