تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس دانشگاه آزاد

147
5396
azad ielts

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون دانشگاه آزاد (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “دانشگاه آزاد” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس دانشگاه آزاد
2 (40%) 1 vote

147
ارسال دیدگاه جدید

124 تعداد دیدگاه‌ها
23 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
10 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
samira

دوستان کسی میدونه چرا ازمون جنرال ۲ دسامبر تبریز در سایت ثبت نام نشان داده نمیشه؟ لطفا راه نمایی کنید من میخوام ثبت نام کنم

رضا

خودتون وارد سیستم ایی که دکون باز کردن نکنید

سهیلا

سلام من تو مرکز تهران دانشگاه آزاد آزمون دادم – روز مصاحبه همه چیز منظم بود و فضا هم خیلی مرتب و آروم بود -برخورد پرسنل بسیار محترمانه بود – اسم کسی که با من مصاحبه کرد رو یادم نیست ولی مرد بسیار صبور و پر از آرامشی بودن، من قبل رفتن تو اتاق خیلی استرس گرفتم ولی به محض ورود به اتاق از چهره و برخورد این شخص واقعاً آرامش گرفتم و بهتر از سطح خودم عمل کردم – اتاق مصاحبه هم بسیار مرتب و تمیز و مهم تر از همه آکوستیک بود -امنحان کتبی هم سر موقع و… ادامه دیدگاه »

سهراب

با سلام من تصمیم دارم آزمون ماه آینده دانشگاه آزاد رو بدم، میخواستم ببینم با توجه به اینکه ثبت نام آیلتس بر اساس پاسپورت هست و من به علت وضعیت نظام وظیفه و معافیت تحصیلی پاپسورت معتبر ندارم چیکار باید بکنم ؟!؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

1 3 4 5