تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش

139
3905
عصر دین و دانش

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون عصر دین و دانش (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “عصر دین و دانش” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

ارسال دیدگاه جدید

139 دیدگاه ثبت شده "تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش"

اطلاع رسانی
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

ظاهراٌ عمده مشکل این سنتر، کیفیت صدا در ردیفهای آخر هستش. کاش دوستانی که اونجا امتحان می دن، اگه می بینن این مشکل هنوز برقراره و یا هر مشکل دیگه ای رو که باهاش مواجه می شن همون روز بعد از پایان امتحان به صورت کتبی و از طریق صندوق پیشنهادات و انتقادات سنتر (داره اصلاً این صندوق رو؟) به مسئولان برگزاری منتقل کنن تا شاید راه حلی براش پیدا کنن و کیفیت برگزاری امتحان رو بهبود بدن. متشکرم

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

این موسسه توی اصفهان هنوز امتحانی برگزار نکرده. . به تایم تیبل در سایت موسسه مراجعه کنید، این موارد مشخص میشه: ADD IELTS Test Center

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

بچه ها تو رو خدا نظرتون رو در مورد این سنتر زودتر بگید ما باید ثبت نام کنیم وضعیتش تو اصفهان چطور بود؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

لطفن دوستایی که اصفهان امتحان دادن هم تجربشون رو بگن تا کار برا انتخاب محل امتحان برا ما راحتر بشه

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

آقای رحیمی ممتحن خیلی خوبی هست و ۰٫۵ نمره بیشتر از اون سطحی که هستی نمره می دهد!! اون خانم میانسال عینکی بود؟خانم اخوان نبود؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

ممنون از بیان تجربیتون. فقط، یه نکته این که کیفیت صدا اون آخر فقط واسه دوستتون بد بوده یا واسه همه اون آخریا؟!بالاخره باید یه عده می شنیدن که تلقب صورت بگیره دیگه!!! تقلب از چی آخه! یکی دیگه از دوستان هم گفت که اوضاع آخریا خیلی بد بوده هم از لحاظ صدا هم از نظر صندلی ها! امیدوارم برطرف کنن. من که تو این اوضاع مطمئن نیستم نتیجه خوبی بگیرم. چون خیلی زود تمرکزم بهم می ریزه، حالا فکر کنید پچ پچ تقلب هم بوده!!!! خیلی بذه.

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

من امتحان ۴ آگست رو در همین مرکز دادم. چند تا نقطه ضعف داشت. اول این که حدود ۳-۴ ساعت امتحانمون دیرتر شروع شد. ما ۲:۱۵ بعد از ظهر از جلسه خارج شدیم. بعد ینی چی که سر جلسه‌ی یک امتحان بین‌المللی قرآن و سرودملی پخش می‌کنن؟ اون هم وقتی چندین ساعت امتحان دیر شروع شده. بعد یک خانوم نیتیوی بود که با یک میکروفن به دست اون بالا ایستاده بود و هی داد می‌زد. اما خوبی‌ها. سالن خنک بود. من که گوشه‌ی راست وسط نشسته بودم صدا خیلی خوب بود و با وجود خاموش بودن کولر خیلی هوا قابل قبول بود. دو تا ساعت دیجیتال هم بود کنار سن که خب دیگه نیازی به ساعت مچی نبود. نظم آیلتس تهران خیلی بهتر بود اما جای برگزاری امتحان این مرکز بهتر بود. البته یکی از دوستای من که جنرال همون روز امتحان داد ته سالن افتاده بود و اصلن از کیفیت صدای بلندگوها راضی نبود اما به راحتی تقلب کرده بودن گویا.

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

نه دوست من.صدا در امتحان آیلتس کاملا واضح هست.من که خودم امتحان دادم برام اینطور بود البته جلوی سالن بودم تو تهران آیلتس.ولی تا اونجایی که یادمه کسی اعتراضی نداشت.این دفعه میخوام دینو دانش امتحان بدم.امیدرارم شرایطو تا ۲ ماه آینده خوب کنن

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

ببخشید از دوستان یه سوال داشتم. صدا در قسمت لیسنینگ خوب و واضح به گوش میرسه؟ یعنی وقتی خونه تمرین میکنم صدا رو روی ولوم بالا بذارم یا شرایط جلسه خیلی فرق داره؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوسته عزیز برگزار کنندگان امتحان انقدر زیرآبیو این چیزا میرن(منظورم خارجی هاست) با نمره کم دادنو هزینه های الکی که دیگه گفتن سوالات اسپیکینگ تقلب به حساب نمیاد.تازه فقط برای تمرین بچه ها تاپیکارو میگن ولی خب نظر شما دوسته عزیزم جالب بود

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوست عزیز، اینطور که من متوجه شدم برای هر آزمون یک دفترچه سوالات Speaking هست تعدادی سوال در آن وجود دارد ولی نه به تعداد داوطلبان که ممتحن یکی رو برای هر داوطلب انتخاب میکنه و سوالاتش رو میپرسه. حالا اگر قرار باشه که هرکس از سر جلسه بیرون آمد بیاد و سوالات رو بگه چی بوده فکر کنم در هم نیمه روز اول تمامی سوالات مشخص بشه و بقیه داوطلبان هم متوجه بشن و این نوعی تغلب هستش و مقررات آزمون این اجازه رو نمی ده. من که از اتاق بیرون اومدم و داشتم وسایلم رو از کمد بر میداشتم یکی از بچه ها که بعد از من نوبتش بود پرسید سوال چی بود. خانم مراقب که شنید هیس کرد منظورش این بود که نباید بگی. این مقررات در آزمون تاقل سخت تره و یک تعهد نامه قبل از امتحان امضا میکنی که یکی از تعهداتش همینه که نباید سوالات رو جایی بازگو کنی.

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

تو کتابهای کمبریج پر از نمونه های speaking هست. من متوجه نشدم این برابر مقررات نمی تونم سوالات این بخش رو بگم چی بود!

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان
بنده هم روز ۴ آگوست در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران آزمون کتبی را دادم. متاسفانه از شانس بد بنده، صندلی من آخرین صندلی در ردیف row (با بهتر بگویم ستون) مربوطه بود. صندلی های آخر با بقیه متفاوت بود و اغلب صندلی های کلاسی دسته دار بودند که امکان استفاده آن برای چپ دستها نبود البته خیلی ها را دست اندرکاران آنجا عوض کردند ولی خوب مال بنده را عوض نکردند خودم هم با وجود اینکه برخی از بغل دستی هام صندلی شان را با صندلی های بهتر که هنوز در اطرافشان خالی بود خودشان عوض کردند. صندلی بهتر به این معنی که بجای یک دسته کوچک که تنها به اندازه یک کاغذ A4 جا داشت و روی آن هم باید مدارک شناسایی قرار میگرفت و هم کارت آزمون چسبانده شده بود و هم باید پاسخنامه و دفترچه سوالات روی آن میگذاستیم یک صفحه بزرگ چوبی که به پهنای صندلی بود و چند برابر صندلی های دسته دار جا داشت و همزمان پاسخنامه و دفترچه و نیز مدارد و پاک کن کارت آزمون مدارک روی آن جا میشد. صدا در انتهای سالن ضعیف تر بود چرا که ۶ بلندگو موجود در سقف در نیمه جلویی سالن نصب شده بود. در… ادامه دیدگاه »
کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

قسمت listening فقط قسمت سوم سخت بود. reading اولیش راجع به اختراع رباطهای انسان نما بود. دومیش راجع به فسیل شناسی و تاثیرش رو مطالعه موجودات بود. سومیش راجع به آزمایشات روی بچه های زیر ۹ماه و تاثیر محیط روی یادگیریشون بود. ریدینگ خیلی سخت بود. زمان خیلی واسش کمه. writing اولیش نقشه دوتا روستا تو دو سال مختلف بود که گفته بود تغییراتشو خلاصه بنویسید. قسمت دوم گفته بود که تحقیقات نشون داده اکثر زندانی ها بعد از اینکه از زندان در میان باز هم به انجام جرم ادامه میدن. بابد مینوشتیم چرا این مسئله مهمه که بهش رسیدگی بشه و راه حل پیشنهادی بنویسیم. speaking هم موضوع من ارتباطات بود. آدمای خوب و مهربونب بودن. باید نمره بدن تا ببینیم خوبن یا نه. البته تمام این حرفا تجربه و نظر خودم بود شاید واسه یکی دیگه همه چیش راحت بوده باشه.

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

سلام دوستان ، لطفا از کسانی که در این موسسه امتحان دادن خواهش میکنم بگن که کلا امتحانات Writing , Reading , Speaking , Listening چطوری بود و موضوعاتش توی Writing , Listening , Reading چیا بوده … فقط خواهشا سریع دوستان عزیزم . ممنونم

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوسته عزیز این خانوم که جدید نیست.تو ایران آیلتس هم بودن و تا اونجایی که من میدونم خوبم نمره میدن

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

ishun ghablan eximiner ielts budan va fogholade khanume mehrabuni hastan ,va monsef

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

سلام دوستان من هم امتحان دادم. با نظر دوستان موافقم ریدینگ خیلی سخت بود. اسپیکینگ هم بد نبود. چیز جدیدی که میتونم بهتون بگم اینه که من با او خانوم ناشناس امتحان دادم. خیلی مهربون بود. در ضمن اسم این خانوم ناشناس خانوم اخوان هستش. کسی میشناستش؟ با نمره دادنش آشنا هستید؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

سلام دوستان من ۴ اگوست امتحان اصلی داشتم و امروز امتحان اسپیکینگ دادم…سوالهای امتحان همونطوری که Richman گفت بود و به نظر من سوال ها سخت نبودند ولی من از شرایط برگزاری خیلی راضی نبودم . سالن خیلی گرم بود و مدت خیلی زیادی منتظر موندیم تا امتحان برگزار شد (حدود ۳ ساعت) و مدیریتشون ضعیف بود ضمن اینکه خیلی از بچه ها که انتهای سالن نشسته بودن با کیفیت صدا مشکل داشتن ولی من به شخصه مشکلی نداشتم. در مورد اسپیکینگ هم اگزمینر همون خانومه بود که خیلی friendly بود و سوالای راحتی پرسید تا ببینیم چه جوری نمره می ده…حتما نمرمو براتون اینجا می ذارم. در کل اگر این مرکز امتحان دارید تمرکزتون رو برای خوندن بزارید و خیلی نگران شرایط برگزاری نباشید

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوستانی که امتحان داده اند، به نظر می رسد کادر ایران آیلتس، به اینجا منتقل شده اند، فقط اسم عوض شده، دزست می گویم یا نه؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

سلام دوستان…من امار داغ داغ دارم براتوون ا… از لحاظ هماهنگی افتضاح بووود…اولا نگفته بودن ساعت چند اونجا باشیم فقط گفته بود ساعت ۷ تا ۸ باید بررسی بشید…رفتیم اونجا تا ساعت حدود ۹:۱۵ ما نشسته بودیم و امتحان شروع نمیشد..خلاصه صدای همه در اوومده بود…ولی شرایط صدا و برگزراری انصافا خووب بود فقط هماهنگی اول صبح بد بود… امتحانم که نگوو مخصوصا ریدینگش بنظر من سخت بود ….لعنتی اخرین متنش در مورد روانشناسی کودک بود…رایتینگ هم در پارت اول مثل بقیه امتحانا گراف یا جدول نبود بلکه تو تا عکس از یه شهر گزاشته بود و میگفت این این شهر بعد از صد سال چه تغییراتی کرده…. قسمت دم رایتینگ هم در مورد جرم بود و اینکه چه /یشنهادی دارید که افرادی که میرن زندان بدتر نشن بیان بیرو…توی این کمبریج ها نمونش بود… لیستنینگ هم بد نبود …. دوستان روی ریدینگ خیلی وقت بزارن موفق باشید اقای رحیمی و اوون خانومه ناشناس هم حضور داشتن….

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

لطفا نمره هایی که در این سنتر گرفتید رو لطف کنید به اشتراک بزارید. خصوصا speaking با سپاس

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

کسی میشناسن این آقای رحیمی رو؟ چجور ممتحنی هستن در کل؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

پس آقای رحیمی تو عصر دینو دانش هستن؟ لطفا درباره اون یکی خانوم هم توضیح بفرمایید اسمشون چی بود؟چطور بودن؟ و اینکه امتحان اصلیو موسسه چطور برگزار کرد خوب بود؟منظورم کیفیت لیسنینگ و محیطشو این چیزاست

reza
مهمان
عضو عادی
reza
سلام عزیزان . من در این مرکز چند بار امتحان دادم. یک بار خانم اخوان بود که به من۵ داد و بار نهایی ۷ داد که به نظرم با توجه به ازمون های قبلیم نمره خیلی خوبی بود و انتظارشو نداشتم. هرچند سوالاتشون خیلی سخته . و نکته ای که من فهمیدم اینه که شما نباید در اسپکینگتان پاز یا مکث داشته باشید اگر تمرین کنید که به سرعت پاسخ دهید و ساختارهای متنوعی برای پاسخ هایتان ارائه دهید و از قیود و صفت ها جملات شرطی و کالوکیشن ها استفاده کنید نمره تان بالا می رود. به هیچ وجه پاسخ رو حفظ نکنید بلکه برای خودتان شخصی سازی کنید مثال های واضح بزنید و داستان پردازی کنید. در کل به نظر من در اسپیکینگ باید دروغ پرداز خوبی باشید و صحبت هایتان را بسط دهید چون بسیاری از تاپیک های که خانم اخوان می پرسند رو فکر نکنم در هیچ کتابی دیده باشید. باید مهارت پاسخ سریع رو در خودتان تقویت کنید. در کل زمانی که نمرات بین مهارت اسپیکینگتان و رایتینگ تان بیش از یک نمره بود باید اعتراض کرد چون این دو مهارت از نظر عقلانی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. نکته نهایی به سایت زیر بروید… ادامه دیدگاه »
کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

قای رحیمی توی ایران ایلتس بوده قبلا . من اونجا امتحان دادم اسپیکینگمم با ایشون بود

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

منم با آقای رحیمی اسپیکینگ داشتم.کلا دو نفر بیشتر نیستن.اقای رحیمی و یه خانومه که اسمشو نمی دونم.ادم خوبی بود .تقریبا شمرده صحبت می کرد ولی نمی دونم نمره دادنش چطوره.از صحبتاش اینطور میومد که قبلا جای دیگه اگزمینر بوده ولی نمی دونم کجا. اگزمینرای آیلتس تهرانو میشناخت. موضوع من درباره marriageبود.بعد از مصاحبه به شما چیزی نگفت درباره اینکه چطور بودین؟

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

منم اسپیکینگ دادم اولش کر و پرم ریخت فکر کردم میخان کلیه ها مو بدزدند….ترسناک بوود ……من با اقای رحیمی داشتم خیلی خوش رو بووود موضوغ من task management بود یکی دیگه از بچه ها موضوعش book بووود….برا پارت اول هم پرسید از چه جایی توی شهرت خوشت میاد ؟؟ چرا؟؟ چی کار میکنی؟و….. بقیه دوستان هم تجربشون رو بزار خواهشا

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوسته عزیز خیلی لطف کردی اومدی تجربتو ازین موسسه گفتی.میشه بگی اگزمینرها همون اگزمینرهای ایران آیلتس هستن یا نه؟به جز اینکه یه رب تو آفتاب نگهتون داشتن مشکل دیگه ای هم داشتن؟اگه میشه بعد از امتحان شنبه هم بیا نظرتو بگو چون من خودم موندم تو کجا ثبت نام کنم که بهتر باشه.ممنونم

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

دوستان من امتحان اسپیکینگم رو در مرکز عصر دین و دانش دادم که از یک چیزهایی راضی نبودم. اینها داشتند تعمیرات می‌کردند و یه ربع ما رو در حیاط زیر آفتاب نشوندند و امتحان من و بقیه هم با بیش از ۲۰ دقیقه تاخیر شروع شد. اگزمینر یک خانم میانسال و سبزه‌ای بودن که خیلی خوشرفتار بودند و عین آنچه در سایت آیلتس یک اگزمینر باید رفتار کنه، رفتار کردند. اسمشون رو یادم نیست چون خیلی مضطرب بودم و اسمشون یادم رفت ولی می‌تونستن فارسی بخونن و ایرانی بودن. شنبه هم امتحان کتبی‌مون در باشگاه دانشجویان داشگاه تهرانه که قبلن سنجش همون جا امتحان می گرفت

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

برای من هم سئوال بود. چون در سایت آیلتس تهران برای پست هر کارنامه با دی‌اچ‌ال ۳۰ هزار تومن می‌گیرن اما این مبلغی که این‌ها اعلام کرده‌ان خیلی گرونه.

کاربر مهمان
مهمان
عضو عادی
کاربر مهمان

من یه سوال برام پیش اومده، توی سایت این موسسه نوشته مثل بقیه موسسات تا ۵ کارنامه رایگان ارسال می کنند، ولی هزینه dhl با خود دانشجو است، که نوشته ۸۰ هزار تومان، سوالی که داشتم این قیمت درسته یا اینکه مال نسخه های اضافی به غیر از اون ۵ نسخه است ؟

1 2 3 5
wpDiscuz