تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش

145
9466
عصر دین و دانش

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون عصر دین و دانش (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “عصر دین و دانش” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش
2.7 (53.33%) 6 votes

145
ارسال دیدگاه جدید

125 تعداد دیدگاه‌ها
20 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
19 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
احسان

کلا تو این مرکز ۳ نفر هستن که از شما آزمون اسپیکینگ میگیرن ۰ ۱- آقای ایروانی ۲- آقای رحیمی ۳- خانم اخوان هر سه نفر کاملا شمرده سوال میپرسن و حس خوبی به آدم میدن به خصوص خانم اخوان اما نکته ای که مهمه اینه که همه مث هم نمره میدن هیچ فرقی در نمره دادن ندارن

ساسان

سلام، من دوبار تو این مرکز (تهران آیلتس) امتحان دادم و وظیفه خودم میدونم که تجربیاتم رو بگم که بقیه بتونن تصمیم درستی بگیرن. بار اول ۱۶ دسامبر ۲۰۱۷٫ موقع آزمون رایتینگ برق ها ۳ بار رفت. حالا شما در نظر بگیرید ساعت ندارید و فقط مطابق دستورالعمل وقت رو بلند اعلام میکردن. نتیجه آزمون اولم این شد: لیسنینگ و ریدینگ ۸٫۵، اسپیکینگ ۷، رایتینگ ۵٫۵٫ نمیگم نمره پایین رایتینگ به خاطر برق رفتنه و راستش رو بخوایید من رو خیلی اذیت نکرد. اما خودتون رو تو موقعیت تصور کنید. بار اول خیلی هم مقصر نمیدونستمشون و البته چون مرکز… ادامه دیدگاه »

FaRaNaK

با سلام
من در ماه آگوست ۲۰۱۷ در موسسه عصر دین و دانش امتحان آکادمیک دادم. با کلیات امتحان کتبی و هدفون مشکلی نداشتم. برای اسپیکینگ هم ممتحن بسیار واضح صحبت می کردند و من از نمره ای در این بخش گرفتم راضی بودم.
همگی موفق باشید

احسان

با عرض سلام و احترام بنده سه آزمون ماک و یک آزمون آکادمیک ر در محل موسسه عصر دین و دانش شرکت داشتم.از برخورد پرسنل و مراقبان آزمون کاملا راضی بودم.نوع صندلی ها- کیفیت هد ست ها-پذیرایی و گرمایش-سرمایش مکان ر کاملا مناسب دیدم.در باره زمان مربوط به تحویل دهی و تحویل گیری وسایل شخصی،برخی دوستان کامنت هایی گذاشته بودن که با احترام به اونها، بنده عامل قدری تاخیر ر، عدم فرهنگ درست تشکیل صف و کنار رفتن کسی که کارش تموم شده از صف و این مسایل دیدم تا تعلل توسط پرسنل اونجا-پیش از آزمون اسپیکینگ هم شما در… ادامه دیدگاه »

بنفشه

سلام،
دوستان کسی اطلاع داره دکتر ایروانی چطور نمره میدن؟

1 3 4 5