آفرینش کدام مرکز آیلتس را به داوطلبان پیشنهاد میکند؟!

0
640
آیلتس - IELTS

همراهان گرامی با توجه به سوالات متعدد زبان آموزان در خصوص اینکه آفرینش کدام سنتر اصلی IELTS را جهت شرکت در آزمون رسمی آیلتس پیشنهاد میکند، چند نکته را به اطلاع میرسانیم:

آفرینش با هیچ یک از مراکز محترم مجاز آزمون همکاری ندارد.

آفرینش ضمن قائل شدن حق تبلیغات برای خود، تاکنون با هیچ یک از مراکز آزمون نیز حتی همکاری تبلیغاتی نداشته است.

آفرینش با توجه به سیاستهای آموزشی خود و با در اختیار داشتن پربیننده ترین رسانه آیلتس در کشور (وب سایت و صفحات اجتماعی آفرینش) در برهه های زمانی مختلف به معرفی تمامی مراکز مجاز آزمون پرداخته است و تمامی نظرات موافق و مخالف زبان آموزان را با رعایت انصاف و بدون کوچکترین جانبداری تبلیغاتی و یا مصلحتی منتشر کرده است.

آفرینش از ابتدای زمان تأسیس خود تا به امروز و پس از گذشت ۱۰ سال فعالیت تخصصی آموزشی با وجود دریافت پیشنهادهای بسیار متعدد سفارشات تبلیغاتی از سوی موسسات مختلف آموزشی، مهاجرتی و اساتید، تمامی سفارشات وارده را جهت حفظ شأن آموزشی خود رد کرده است!

از همین روست که در طول سالیان اخیر چه در وب سایت آفرینش و چه در سایر شبکه های اجتماعی آفرینش نظیر کانال تلگرام و اینستاگرام، حتی ۱ بنر یا پست تبلیغاتی نیز وجود ندارد!

آفرینش تنها یک مرکز فرهنگی و آموزشی برگزاری دوره های تخصصی آمادگی IELTS است و نه یک بنگاه اقتصادی! و رسالت آفرینش تنها آموزشی است و آفرینش همین راه را فارغ از درگیر شدن در بازاهای آزاردهنده تبلیغاتی و زد و بندهای تجاری ادامه خواهد داد.

زبان آموزان گرامی میتوانند با مراجعه به وب سایت سازمان سنجش و آموزش کشور لیست مؤسسات مجاز برگزاری آزمون IELTS را مشاهده نمایند.

با احترام؛ قدردان همراهی همیشگیتان هستیم

آفرینش کدام مرکز آیلتس را به داوطلبان پیشنهاد میکند؟!
Rate this post

ارسال دیدگاه جدید

  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی